Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

MARATON HORRORÓW

Nocne Maratony Filmowe zapraszają, pełną strachu ucztę filmową! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema przerażającymi horrorami. Na początek pierwszy polski slasher – W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT. Po krótkiej przerwie powrót porcelanowej lalki w filmie BRAHMS: THE BOY II. Dla najwytrwalszych deser w postaci dwóch mocnych horrorów WIĘZIEŃ ZERO oraz FURIE. Mroczny las, nawiedzone lalki, przerażające eksperymenty oraz niebezpieczne gry… Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Bilety zakupione na Maraton Horrorów 13 marca będą obowiązywać 24 lipca.

Start: 24.07.2020, godz. 23.00

Zagramy:

 • W lesie dziś nie zaśnie nikt
 • Brahms: The Boy II
 • Więzień Zero
 • Furie  (PREMIERA!)

Ceny biletów:

 • 8 dni+ do maratonu: 29 zł
 • 1 - 7 dni do maratonu: 33 zł
 • W dniu maratonu: 37 zł

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT
Zwiastun
 • Od lat: 15,
 • Produkcja: Polska [2020]

Reżyseria

Bartosz Kowalski

Scenariusz

Bartosz M. Kowalski, Mirella Zaradkiewicz, Jan Kwieciński

Obsada

Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Wojciech Mecwaldowski

Opis filmu

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Galeria

BRAHMS: THE BOY II / napisy

BRAHMS: THE BOY II
Zwiastun
 • The Boy 2
 • Od lat: 15, Czas trwania: 86 min.
 • Produkcja: USA [2020]

Reżyseria

William Brent Bell

Scenariusz

Stacey Menear

Obsada

Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman

Opis filmu

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich…

Galeria

WIĘZIEŃ ZERO / napisy

WIĘZIEŃ ZERO
Zwiastun
 • Od lat: 15, Czas trwania: 106 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2020]

Reżyseria

Russell Owen

Scenariusz

Matthew J. Gunn, Russell Owen

Obsada

Meg Alexandra, Gabz Barker, Kate Bell

Opis filmu

Wyspa St. Leonard położona na Północnym Atlantyku to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Gdy jeden eksperyment się nie powiedzie, cała wyspa stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych ocalałych.

Galeria

FURIE / napisy

FURIE
Zwiastun
 • Od lat: 15, Czas trwania: 82 min.
 • Produkcja: Australia [2019]

Reżyseria

Tony D'Aquino

Scenariusz

Tony D'Aquino

Obsada

Airlie Dodds, Linda Ngo, Taylor Ferguson

Opis filmu

Młoda kobieta zostaje porwana i wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry, której stawką będzie jej życie.

Galeria

Partnerzy do góry