Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Złota Kolekcja Filmowa

Złota Kolekcja Filmowa

Zapraszamy na nowy cykl w naszym kinie! Spędź wtorki z klasyką kina, co tydzień będziemy prezentować najsłynniejsze tytuły, bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama. Odkryj na nowo filmy, które zostają w pamięci.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Białystok – Helios Alfa
CIEKAWY PRZYPADEK BENJAMINA BUTTONA / Złota Kolekcja
CIEKAWY PRZYPADEK BENJAMINA BUTTONA / Złota Kolekcja / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 159 min.
Produkcja: USA [2008]

Białystok – Helios Alfa
CASABLANCA / Złota Kolekcja
CASABLANCA / Złota Kolekcja / napisy

Od lat: 15, Czas trwania: 102 min.
Produkcja: USA [1942]

Treść

Czy wiesz co zdarzyło się w Madison County i kto śpiewał deszczową piosenkę? Jeśli nie… możesz z nami nadrobić filmowe zaległości! Czekają na Was najlepsze kreacje aktorskie, znakomici reżyserzy i porywające historie.

Na kultowe seanse zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 13:00* i 18:00.

Bilety na wszystkie filmy w ramach cyklu w cenie 10 zł!

* godzina 13.00 jest uzależniona od godziny otwarcia danego kina