Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„365 dni” – gorąca premiera!

„365 dni” – gorąca premiera!

Za sprawą ekranizacji bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej „365 dni”, luty będzie niezwykle gorący! Kup bilet na pierwszy polski erotyk i zobacz tę niezwykłą opowieść o pożądaniu i pragnieniach!

REZERWUJ / KUP BILET

Białystok – Helios Alfa
365 dni
365 dni

Od lat: 18, Czas trwania: 115 min.
Produkcja: Polska [2020]

Zwiastun

Treść

Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo Torricelli – młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Tego tytułu nie można przegapić!

 

* Z uwagi na treści występujące w filmie, na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 r. życia.