Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Kino z Maluchem

Kino z Maluchem

Zapraszamy na kolejny seans Kina z Maluchem.

REZERWUJ / KUP BILET

Białystok – Helios Alfa
(Nie)znajomi
(Nie)znajomi

Od lat: 15, Czas trwania: 103 min.
Produkcja: Polska [2019]

Zwiastun

Treść

Spotykamy się 25 września godzina 12:00 z filmem "(Nie)znajomi".

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Atrakcja przed seansem:

Nasz partner „Olejowy Raj” zadba o różnorodne zdrowe słodkości oraz herbatę i kawę.

Olejowy Raj – to regionalna, podlaska manufaktura, której specjalnością są tłoczone na zimno, nierafinowane i niefiltrowane oleje, które są niezwykle zdrowe, smaczne i aromatyczne. Firma zdobyła zaufanie wśród wielu konsumentów na Podlasiu i nie tylko. Olejowy Raj jest jednym z laureatów audytu żywności Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Godło promocyjne zdobył Olej lniany, Olej Rzepakowy, Olej Słonecznikowy a także Olej z Nasion Konopi. Warto jeszcze wspomnieć, iż Olej Kokosowy Olejowy Raj został doceniony przez Annę Lewandowską, która jest zachwycona jego cudownymi walorami i smakiem.

Kino z Maluchem to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Dla uczestników seansów przygotowaliśmy szereg udogodnień: przewijak z chusteczkami i pieluszkami w różnych rozmiarach, podgrzewacze do butelek, maty edukacyjne, zabawki. Wszystko to dzięki naszym partnerom z firmy Fartlandia. Podczas całego seansu na sali pozostawione są przyciemnione światła (półmrok), dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, panuje wyższa temperatura. Dobór repertuaru jest również przemyślany i dopasowany do specyfiki widowni - na ekranie będzie można obejrzeć dramaty i komedie romantyczne. Po seansie na wszystkich uczestników czekają upominki ufundowane przez Kids World.

Przed każdym seansem przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci spotkania z ekspertem z zakresu macierzyństwa i pielęgnacji niemowląt. Przygotowaliśmy szereg mini warsztatów, wykładów, zajęć oraz ćwiczeń idealnie dopasowanych do specyfiki naszych widzów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne mamy (również te przyszłe), a także ojców, babcie, dziadków, opiekunki.

Partnerzy: