Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kasia i Mim Mim oraz Tree Fu Tom!

Przenieś się do wspaniałych krain, przeżyj niesamowite przygody, po raz pierwszy na dużym ekranie – tylko w Kinach Helios!

Oprócz filmów przed każdym seansem odbędą się konkursy i zabawy z super nagrodami!

Kasia jest mądrą i energiczną dziewczynką o wielkim sercu. Dzięki swojej niezwykłej wyobraźni oraz przy pomocy najlepszego przyjaciela, królika-przytulanki Mim Mim, może pokonać wszystkie trudności.

Tom to chłopiec, który dzięki swoim umiejętnościom oraz pomysłowości potrafi dokonać rzeczy niezwykłych. Za każdym razem prowadzi paczkę swoich przyjaciół pomagając im przezwyciężyć codzienne trudności i problemy. Mimo, iż posiada duże doświadczenie w krokach Tree Fu cały czas się uczy i zachęca do tego również małych widzów.

Przenieś się do wspaniałych krain, przeżyj niesamowite przygody, po raz pierwszy na dużym ekranie – tylko w Kinach Helios! Oprócz filmów przed każdym seansem odbędą się konkursy i zabawy z nagrodami.

Tytuły jakie zagramy:

Kasia i Mim Mim:

  • Balonowi kumple
  • Gwiazdko gwiazdko
  • Łaskotkowe kłopoty
  • Czkawka i straszne stwory
  • Szaleńczy wyścig

Tree Fu Tom:

  • Największa śmiechunka

 

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
  • W dniu seansu 15 zł

Cena dla każdego uczestnika.

Kontakt do góry

 Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami (zakładka Kino).

Partnerzy do góry