MINI MARATON DIUNA

KUP BILET

MINI MARATON DIUNA
Szczecin – Helios CHR Kupiec

Pierwszego marca o godzinie 21:30, we wszystkich kinach Helios, pierwszą częścią filmowej serii DIUNA rozpoczniemy niezwykłą podróż w towarzystwie Paula Atreidesa. Na najniebezpieczniejszej planecie we wszechświecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach. Po krótkiej przerwie, premierowo „DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA” i ciąg dalszy imponującej podróży Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia, a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości…

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji i imponujących efektów specjalnych jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 01.03.2024, godz. 21:30

ZAGRAMY:

 

CENNIK:

  • 7 dni i wcześniej: 27,90 zł
  • 4 do 6 dni wcześniej: 29,90 zł
  • 1 do 3 dni wcześniej: 31,90 zł
  • W dniu seansu: 35,90 zł 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby pon. 15 lat w NMF - pobierz

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Repertuar do góry

DIUNA: Część pierwsza / napisy

DIUNA: Część pierwsza
Zwiastun
  • Dune
  • Od lat: 13, Czas trwania: 155 min.
  • Produkcja: USA/Kanada/Węgry [2020]

Reżyseria

Denis Villeneuve

Scenariusz

Eric Roth, Denis Villeneuve, Jon Spaihts

Obsada

Rebecca Ferguson, Zendaya, Jason Momoa

Opis filmu

Film Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Galeria

DIUNA: Część druga / napisy

DIUNA: Część druga
Zwiastun
  • Dune: Part Two
  • Czas trwania: 166 min.
  • Produkcja: USA/Kanada [2023]

Reżyseria

Denis Villeneuve

Scenariusz

Jon Spaihts, Denis Villeneuve

Obsada

Timothee Chalamet, Zendaya, Stellan Skarsgard

Opis filmu

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Galeria