Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Czarna Wdowa” w naszym kinie!

„Czarna Wdowa” w naszym kinie!

Ten naszpikowany akcją thriller szpiegowski zainauguruje czwartą fazę filmowego Uniwersum Marvela.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Szczecin – Helios CHR Kupiec
CZARNA WDOWA
CZARNA WDOWA / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 134 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Treść

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

Obok Scarlett Johannson w filmie zobaczymy również Rachel Weisz, Florence Pugh i Dawida Harboura.

Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. Pamiętaj: wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz. Zapraszamy na porywające seanse w naszym kinie!