Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Nowości na naszej stronie!

Nowości na naszej stronie!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wraz z ponownym otwarciem kin na naszej stronie internetowej dostępne są nowości ułatwiające zakup biletów online.

Jedną z najważniejszych innowacji jest możliwość zrealizowania kuponu lub vouchera bez konieczności wizyty w kasie kina. Po wybraniu interesującego Was seansu z repertuaru oraz miejsc, obok opcji zakupu, możliwe jest wprowadzenie elektronicznego kodu lub 13 cyfr z papierowego kuponu, które znajdują się obok kodu kreskowego. W przypadku realizacji kuponu poprzez stronę www.helios.pl pobierana jest jedynie standardowa opłata w wysokości 1 zł za wystawienie biletu.

Ułatwiamy także zakup biletów poprzez wygodniejszy wybór miejsc podczas zakupu online. W widoku podglądu sali (przy wyborze miejsc), możecie zmienić godzinę lub dzień seansu. Dostępna jest także możliwość wybrania odpowiedniej liczby potrzebnych okularów 3D.

Ponadto poza dotychczasowymi płatnościami online, w wersji mobilnej możecie zapłacić za bilety za pomocą Apple Pay i Google Pay oraz Cinkciarz Pay.

Do zobaczenia w kinach!