Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wracamy do gry!

Wracamy do gry!

Jesteście spragnieni premier filmowych? My również, dlatego już 29 maja ponownie zaprosimy Was do naszych kin. W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdziecie dla siebie także różnorodne projekty specjalne!

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie i niesamowitą kinową atmosferą już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. Szczegóły dotyczące repertuaru, projektów specjalnych oraz innych nowości dostępne będą już wkrótce na naszej stronie.

Oczywiście zadbamy także aby każdy z Was czuł się komfortowo podczas filmowych wizyt, naturalnie będziemy stosować się do wszelkich wymogów dotyczących higieny i bezpieczeństwa.

Do zobaczenia na filmowych seansach!