Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Kultura Dostępna w kinach Helios!

Kultura Dostępna w kinach Helios!

W każdy czwartek o 13:00* i 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszych kinach kosztują tylko 10 złotych.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Szczecin – Helios CHR Kupiec
NAJMRO. Kocha, kradnie, szanuje
NAJMRO. Kocha, kradnie, szanuje

Od lat: 15, Czas trwania: 100 min.
Produkcja: Polska [2020]

Zwiastun

Treść

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu.

KULTURA DOSTĘPNA W KINACH jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA. Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 13:00* i 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują tylko 10 zł.

XIX edycja repertuaru Kultury Dostępnej:

Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy do obserwacji wydarzenia oraz zakładki projektu na naszej stronie internetowej!

Partnerami projektu są: sieć Kin Helios oraz dystrybutorzy: Next Film, Kino Świat, Mówi Serwis, Monolith Films, TVP Dystrybucja oraz Nowe Horyzonty.

* seanse odbywają się z wyjątkiem kina w Gnieźnie

Zapraszamy!

www.kulturadostepna.pl