Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Premiera „Gierka” z udziałem gości specjalnych!

Premiera „Gierka” z udziałem gości specjalnych!

Drodzy Obywatele, Towarzysze! 19 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy na wyjątkową premierę filmu „Gierek”.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Sosnowiec – Helios
GIEREK – Uroczysta premiera
GIEREK – Uroczysta premiera

Od lat: 15, Czas trwania: 140 min.
Produkcja: Polska [2021]

Zwiastun

Treść

Zdjęcia do filmu zostały nagrane m.in. na terenie miasta – Dąbrowa Górnicza. Będą mieli Państwo okazję spojrzeć na przestrzeń miejską Dąbrowy Górniczej z zupełnie innej perspektywy i nie tylko!

Przed pokazem filmowym w murach naszego kina pojawi się GOŚĆ SPECJALNY.
Wszystkim znany i lubiany, odtwórca głównej roli – MICHAŁ KOTERSKI!

Chcecie poznać ciekawostki z planu? A może z jakimi wyzwaniami podczas przygotowań do roli musiał zmierzyć się główny bohater?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie już 19 stycznia!

Dodatkowo w holu kina będzie czekać na wszystkich wspaniała wystawa historyczna przygotowana przez Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu, Muzeum Miejskie Sztygarka w Dąbrowie Górniczej oraz Zagłębiowską Mediatekę.

To jak? Będziecie?

Czekamy z niecierpliwością!