Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Program lojalnościowy dla szkół i placówek oświatowych

Program lojalnościowy dla szkół i placówek oświatowych

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której oprócz edukacji i rozrywki w naszych kinach mogą Państwo otrzymywać nagrody dla szkół!

Wyposaż z nami pracownie komputerową, salę gimnastyczną lub bibliotekę szkolną!

  • Za każdą zorganizowaną wizytę szkolnej grupy w kinie Helios szkoła otrzymuje premię (jedna złotówka za zakup każdego biletu grupowego).
  • premia naliczana jest od momentu, w którym szkoła przekroczy próg próg biletów równy liczbie jej uczniów (zakup nie musi się odbyć jednorazowo),
  • W celu zgłoszenia szkoły do programu należy wypełnić formularz w formie elektronicznej na stronie hds.helios.pl lub w formie papierowej dostępny w każdym kinie Helios,
  • program trwa cały rok szkolny,
  • za wartość zebranych w programie pieniędzy szkoła może wybrać dowolną nagrodę.

Przykład: Szkoła licząca 200 uczniów, która kupiła w ciągu roku szkolnego 500 biletów, odbiera nagrodę o wartości 300 zł.

Dodatkowo posiadamy dla Państwa Kartę dla Nauczyciela, która upoważnia do atrakcyjnych zniżek!

  • 10 biletów w cenie biletów szkolnych
  • 10 atrakcyjnych rabatów na wybrane kawy lub zestawy barowe (do wyboru)

Szczegóły i regulamin Karty dla Nauczyciela >>

KONTAKT:
Jeśli mają Państwo pytania lub są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kino.

Można także skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy >>

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/HeliosDlaSzkoly/