Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Turniej Łomża Zero Esport Tour. Runda III - Warszawa

Turniej Łomża Zero Esport Tour. Runda III - Warszawa

Łomża Zero Esport Tour to cykl wydarzeń dla wszystkich fanów sportów elektronicznych, gamingu oraz doskonałej zabawy. Jeśli kochasz wielkie emocje, esport to Twoja pasja lub po prostu chcesz przeżyć coś zupełnie nowego – jesteś w dobrym miejscu.

Rozgrywki turniejowe z udziałem publiczności, odbędą się na specjalnie zaaranżowanej sali kinowej, gdzie amatorskie drużyny z całego kraju powalczą o wspaniałe nagrody, w tym kontrakt managerski pozwalający postawić pierwsze kroki w świecie profesjonalnego esportu. W tym sezonie czekają nas zmagania w najpopularniejszy FPS na świecie – Counter Strike: Global Offensive!

Gracze i kibice, którzy odwiedzą nas w podanych terminach, będą mogli swobodnie korzystać również z następujących atrakcji, czekających na nich w holach kin:

  • Strefa Influencerska, na której spotkają gwiazdy polskiego YouTube, zawodników najlepszej organizacji esportowej w kraju – AGO Esports oraz ulubionych streamerów.
  • Emocji i mnóstwa zabawy dostarczy specjalnie zaprojektowana Strefa Free 2 Play, wyposażona w najnowszy sprzęt gamingowy
  • Strefa Symulatorów Rajdowych, która każdego wgniecie w fotel!

Przygotowaliśmy pulę limitowanych bezpłatnych wejściówek oraz linię Biletów Premium, dzięki którym fani otrzymają również gadżety ŁZET, a także zyskają możliwość zagwarantowania sobie miejsc w salach kinowych w trakcie całego Turnieju.

CENNIK:

  • Karnet dwudniowy* – 45 zł – do każdego karnetu koszulka gamingowa ŁZET gratis!
    *karnety dostępne tylko w kasie kina.
  • Bilet jednodniowy – 25 zł

Wszyscy, którzy szukają wielkich emocji i rozrywki na najwyższym poziomie, znajdą je w kinach Helios podczas naszych wydarzeń. Nieważne, po której stronie ekranu zasiądziecie – wspólnie stworzymy historię!

Rusza esportowa przygoda roku!

Warszawa Blue City - Zapraszamy do zakupu biletów >>

Sponsorzy: