Cennik 2D/3D

Bilet na film*
Bilet na film familijny**
SuperWtorek!

Wcześniej kupujesz taniej

3 dni+ do seansu
2 dni do seansu
1 dzień do seansu
Bilet na film*
12,90 zł
17,90 zł
22,90 zł
 
Bilet na film familijny**
12,90 zł
16,90 zł
20,90 zł
 
SuperWtorek!
12,90 zł
12,90 zł
12,90 zł
 

* za wyjątkiem filmów familijnych.

** filmy dostępne w repertuarze kin Helios z oznaczeniem „familijne”. Są to produkcje, które zawierają treści dotyczące świata dzieci lub odnoszą się do nich w kontekście domu i rodziny. To tytuły dedykowane w szczególności widzom do 13. roku życia oraz ich rodzinom. Kategoria ma charakter wyłącznie rekomendacji, gdyż w Polsce nie funkcjonują przepisy regulujące tę kwestię. Wyboru filmu do tej grupy dokonuje Helios, kierując się kwalifikacjami dokonanymi w krajach posiadających przepisy prawne dotyczące tej materii oraz podanymi przez dystrybutorów opisami filmów i ich wskazówkami dotyczącymi sugerowanego wieku widzów.

Cena w dniu seansu

Dla wszystkich
Bilet na film*
27,90 zł
 
 
 
Bilet na film familijny**
24,90 zł
 
 
 
SuperWtorek!
12,90 zł
 
 
 
+ dopłata 3 zł za okulary

Informacja dotycząca filmów 3D:

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Jest ona doliczana w trakcie zakupu biletu na seans i wynosi 3 zł, a okulary wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za okulary 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji. Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione.

 

Drodzy widzowie! Aktualne cenniki biletów na seanse w ramach projektów specjalnych dostępne są w zakładce wybranego projektu specjalnego.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.