FILMOWE PORANKI – 44 Koty, cz. 3

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki - 44 Koty, cz. 3, w niedzielę 26 listopada od godz. 9:45 do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14.

Zaprezentujemy zestaw bajek:

 • Terry kot strażacki
 • Pilou rusza się ząb
 • Rysik szuka przyjaciół
 • Wielki wyścig na hulajnogach
 • Gra w kocie kolory

Motywem przewodnim spotkania od godz. 9:45 będzie PIŁKA NOŻNA.

W holu kina powstaną strefy aktywności Decathlon oraz Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Dodatkowo w holu kina będzie można spotkać wybranych piłkarzy Pierwszej Drużyny STALI RZESZÓW, którzy chętnie się spotkają z najmłodszymi, odpowiedzą na pytania, a także zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zarówno Piłkarzy jak i Trenerów Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów spotkamy również w sali kinowej gdzie opowiedzą krótko o swoich doświadczeniach, treningach, codziennym życiu piłkarza oraz treningach najmłodszych w tym również dziewczynek (sekcja dziewczęca Stali Rzeszów).

Nagrody w konkursach w sali kinowej będą stricte sportowe, a ufundują je Decathlon Rzeszów, Stal Rzeszów oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

W holu kina stanie gra w piłkarzyki dla wszystkich chętnych rodziców i dzieci.

Zwariowane zabawy i animacje od godz. 9:45 zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy.

Mini Brain Academy zapewni również profesjonalne malowanie twarzy oraz skręcane baloniki.

Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w losowaniu lizaków w magicznej maszynie Chupa Chups.

          

Nie zabraknie piłkarskich kolorowanek.

Relacje foto z wydarzenia zapewni SHOOTIT.

Atrakcje w holu kina będą w godzinach 9:45 – 10:30.

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 17 od godziny 9:45! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek z serii Tomek i Przyjaciele, cz. 2., a motywem przewodnim będzie ekoporanek, mikroskopy, owady, nauka.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

 • 4 i więcej dni przed seansem - 16,90 zł
 • 3 dni przed seansem - 20,90 zł
 • 2 dni przed seansem - 22,90 zł
 • 1 dzień przed seansem - 23,90 zł
 • w dniu seansu - 25,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Plikido góry

Partnerzy do góry