FILMOWE PORANKI: Strażak Sam, cz. 5

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 5 do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 w niedzielę 5 lutego od godz. 9:45 zaprezentujemy zestaw bajek:

 • Nieposłuszny koń
 • Urodziny Sama
 • Królowie i zamczyska
 • Szaleństwo na punkcie pizzy
 • Ogniowy musical
 • James i wielka dynia

Czas trwania pokazów samych bajeczek: 57 minut

Główną atrakcją będzie spotkanie z psim behawiorystą – Sławkiem Piętą z firmy Sławomir Pięta - Szkolenie Psów Rzeszów, który odwiedzi nas ze swoją podopieczną Diuną i opowie o żywieniu psów, szkoleniu, wychowaniu oraz jak radzić sobie z problemami w codziennym życiu z pieskiem.

Zwariowane zabawy i animacje od godz. 9:45 zapewnią również animatorzy z Mini Brain Academy.

Mini Brain Academy zapewni również profesjonalne malowanie twarzy oraz skręcane baloniki.

Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w losowaniu lizaków w magicznej maszynie Chupa Chups.

Relacje foto z wydarzenia zapewni SHOOTIT.

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 19 lutego od godziny 9:45 – Poranek z klockami! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Bing” cz. 6.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

 • 4 i więcej dni przed seansem - 18,90 zł
 • 3 dni przed seansem - 20,90 zł
 • 2 dni przed seansem - 21,90 zł
 • 1 dzień przed seansem - 23,90 zł
 • w dniu seansu - 24,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Galeria do góry

Plikido góry

Partnerzy do góry