FILMOWE PORANKI: Tomek i Przyjaciele, cz. 2

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 2 w niedzielę 30 stycznia od godz. 9:45 do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14.

Zapraszamy na aktywny poranek z Akademią Tańca i Ruchu od godz. 9:45. Dla dzieci w formie zabawy i animacji zostaną przeprowadzone zajęcia z jogi oraz tańca.

Akademia Tańca i Ruchu to nowe miejsce na mapie Rzeszowa. Znajduje się w Galerii Nowy Świat. To nowoczesne miejsce, które łączy w sobie cechy szkoły tańca oraz centrum fitness. Zapraszają na zajęcia dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów.

Malowanie twarzy oraz skręcanie baloników zapewni ekipa Mini Brain Academy.

Wszystkie dzieci z zakupionymi biletami będą mogły wziąć udział w losowaniu lizaków Chupa Chups w specjalnie do tego przeznaczonej magicznej maszynie.

Relację foto z wydarzenia zapewni SHOOTIT.

Partnerem poranka jest portal Gdziecko.

Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia - Wszystkie tory prowadzą do Rzymu
  • Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia - Tajemnicze kopalnie
  • Tomek i przyjaciele: Parowozy na ratunek

Czas trwania filmu: 67 min.

"Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejny Filmowy Poranek 13 lutego od godziny 9:45! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek z serii 44 koty, a główną atrakcją będzie spotkanie z psim behawiorystą oraj jego podopieczną.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
  • 3 dni (i więcej) przed seansem 12,90 zł
  • 2 dni przed seansem 16,90 zł
  • 1 dzień przed seansem 19,90 zł
  • W dniu seansu 23,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Galeria do góry

Plikido góry

Partnerzy do góry