FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 10

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 10, w niedzielę 16 stycznia od godz. 9:45 do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14.

Główną atrakcją spotkania będzie wizyta Iluzjonisty – DOMINO MAGIC – który zabierze dzieci w świat magii i iluzji. Krótkie pokazy odbędą się w holu kina oraz na sali kinowej.

Od godz. 9:45 animacje i zabawy, malowanie twarzy oraz skręcanie baloników zapewni niezawodna ekipa MINI BRAIN ACADEMY.

Wszystkie dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z maszyny do losowania lizaków Chupa Chups.

W tym dniu zaprezentujemy zestaw bajek z serii 44 Koty:

 • Powietrzne podchody,
 • Deszczowy dzień,
 • Gra w kocikosza,
 • Skarb Kotobrodego,
 • Hipcia Mara.

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 30 stycznia od godziny 9:45! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek z serii Tomek i Przyjaciele, a główną atrakcją będzie aktywny poranek czyli joga i taniec dla dzieci.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
 • 3 dni (i więcej) przed seansem 12,90 zł
 • 2 dni przed seansem 16,90 zł
 • 1 dzień przed seansem 19,90 zł
 • W dniu seansu 23,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Galeria do góry

Plikido góry

Partnerzy do góry