FILMOWE PORANKI: Strażak Sam, cz. 3

Zapraszamy w niedzielę 28.11. od godziny 9:45 do kina Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 na moc atrakcji dla całej rodziny.

Główną atrakcją wydarzenia będzie pokaz tańca i walki chińskiego smoka jaki zostanie zaprezentowany w holu kina oraz na sali kinowej przez Polish Nia Kwang Chow Gar Kung Fu Association z siedzibą w Rzeszowie. Smok jest na tyle przyjazny, że poza tańcem i zabawą, również poczęstuje dzieci w trakcie pokazu słodkościami.

Od godz. 9:45 animatorzy z Mini Brain Academy zapewnią dzieciom zabawy i animacje, profesjonalne malowanie twarzy.Profesjonalne zdjęcia z wydarzenia wykona ekipa SHOOTIT.

Całość zakończy wspólne oglądanie zestawu bajek z serii Strażak Sam:

 • Z archiwum Zet
 • Na Dzikim Zachodzie
 • A kto wypuścił kota?
 • Nie pędź tak, Dilys
 • Pondziaki Normana

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

 • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
 • projekcja - zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 19 grudnia o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 9, a główną atrakcją będzie spotkanie z robotami Lego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
 • 3 dni (i więcej) przed seansem 12,90 zł
 • 2 dni przed seansem 15,90 zł
 • 1 dzień przed seansem 18,90 zł
 • W dniu seansu 22,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Plikido góry

Partnerzy do góry