Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Tarapaty 2 - premiera z twórcami w kinie w Galerii Rzeszów

Tarapaty 2 - premiera z twórcami w kinie w Galerii Rzeszów

W czwartek, 24 września, podczas wyjątkowego, premierowego pokazu filmu „Tarapaty 2” w kinie w Galerii Rzeszów, będziecie mogli poznać twórców kontynuacji polskiego hitu dla całych rodzin.

Swoją obecność potwierdzili: Marta Malikowska, Pola Król, Jakub Janota-Bzowski, a także reżyserka i scenarzystka - Marta Karwowska oraz producentka Agnieszka Dziedzic.

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

„Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza. W pokazie wezmą udział znamienici goście: Marta Karwowska (reżyserka, scenarzystka), Agnieszka Dziedzic (producentka), Marta Malikowska, Pola Król, Jakub Janota-Bzowski (aktorzy).

Tego wydarzenia absolutnie nie możecie przegapić! Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, kupując bilety wcześniej – oszczędzacie!

Do zobaczenia na seansie!