Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Seanse Prywatne z premierowymi tytułami!

Seanse Prywatne z premierowymi tytułami!

Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę - możliwość zakupu Seansu Prywatnego. To wyjątkowy pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie!

KUP BILET

Radom – Helios
TWÓJ SEANS PRYWATNY
TWÓJ SEANS PRYWATNY

Produkcja: Helios [2020]

Treść

Seans Prywatny to jedyny w swoim rodzaju pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w gronie rodziny i przyjaciół. Od piątku, 31 lipca, poszerzyliśmy ofertę wyświetlanych filmów o premierowe tytuły!

Wobec tego do wyboru są dwa rodzaje biletów: Twój Seans Prywatny PREMIUM z listą premierowych hitów oraz najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy (bilet od 280 zł*), a także Twój Seans Prywatny z listą niezawierającą premierowych tytułów (bilet od 200 zł*).

Lista filmów dostępnych w ramach biletu Twój Seans Prywatny PREMIUM:

 1. Scooby-Doo!
 2. Polowanie
 3. Furie
 4. Turu. W pogoni za sławą
 5. Harry Potter i Kamień Filozoficzny
 6. (Nie)znajomi
 7. Sala samobójców. Hejter
 8. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
 9. Narodziny gwiazdy
 10. SONIC. Szybki jak błyskawica

Lista filmów dostępnych w ramach biletu Twój Seans Prywatny:

 1. Harry Potter i Kamień Filozoficzny
 2. (Nie)znajomi
 3. Sala samobójców. Hejter
 4. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
 5. Narodziny gwiazdy
 6. SONIC. Szybki jak błyskawica

Jak kupić seans prywatny przez internet? To proste!

 1. Wybierz w repertuarze dzień i godzinę seansu i kliknij w przycisk „Kup bilet”.
 2. Kliknij w miejsce oznaczone niebieskim kolorem, a następnie w „Kup bilet” – zostaniesz przekierowany do listy biletów na seans prywatny, którą należy zaakceptować.
 3. Ostatnim krokiem jest wpisanie danych i dokonanie płatności.
 4. Gratulacje! Twój Seans Prywatny właśnie został zakupiony.
 5. Pamiętaj: Przyjdź do kina 30 minut przed seansem i podaj pracownikowi kina tytuł filmu, który wybrałeś.

W seansie (niezależnie od rodzaju biletu) może wziąć udział jedna osoba lub duża grupa przyjaciół/rodzina, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali.

Szczegóły dostępne są w regulaminie.

*Cena minimalna biletu Twój Seans Prywatny (do 20 widzów w sali tradycyjnej) wynosi 200 zł, a w sali Dream (w kinach, w których jest taka możliwość) – 340 zł. W przypadku wyboru biletu Twój Seans Prywatny PREMIUM cena wynosi odpowiednio 280 zł oraz 420 zł (seans w sali Dream). Istnieje możliwość dokupienia większej liczby miejsc w kasie kina (w przypadku seansu w sali Dream należy doliczyć opłatę Dream w wysokości 7 zł do każdego dodatkowego miejsca). Przy zakupie Seansu Prywatnego przez internet, doliczana jest opłata internetowa.