Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Przejmij kino ze swoją paczką!

Przejmij kino ze swoją paczką!

Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę - możliwość zakupu Seansu Prywatnego. To wyjątkowy pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie!

KUP BILET

Radom – Helios
Twój Seans Prywatny
Twój Seans Prywatny

Produkcja: Helios [2020]

Treść

Idea seansów prywatnych narodziła się z troski o Wasz komfort, a także z uszanowaniem Waszej indywidualności. Od 3 lipca w kinach Helios możliwe jest wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (spośród najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy – lista poniżej) w gronie przyjaciół i rodziny. Po uprzednim zakupie seansu (on-line, w aplikacji, kiosku lub kasie), decyzję dotyczącą tytułu trzeba przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu, dlatego należy przyjść do kina 30 min. przed rozpoczęciem zakupionego seansu prywatnego.

Jak kupić seans prywatny przez internet? To proste!

 1. Wybierz w repertuarze dzień i godzinę seansu i kliknij w przycisk „Kup bilet”
 2. Kliknij w dowolne miejsce oznaczone niebieskim kolorem, a następnie w „Kup bilet” – zostaniesz przekierowany do listy biletów na seans prywatny, którą należy zaakceptować
 3. Ostatnim krokiem jest wpisanie danych i dokonanie płatności.
 4. Gratulacje: Twój seans prywatny właśnie został zakupiony
 5. Pamiętaj: Przyjdź do kina 30 min. przed seansem i podaj pracownikowi kina jaki film wybrałeś (z listy poniżej)

Aktualna lista filmów dostępnych w opcji Seansów Prywatnych:

 1. Harley Quinn. Ptaki Nocy
 2. Jak zostałem gangsterem
 3. Naprzód
 4. (Nie)znajomi
 5. Sala samobójców. Hejter
 6. Swingersi
 7. Joker
 8. Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub duża grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów) w sali tradycyjnej wynosi 200 zł, a w sali Dream – 340 zł. Istnieje możliwość dokupienia większej liczby miejsc w kasie kina (w przypadku seansu w sali Dream należy doliczyć opłatę Dream w wysokości 7 zł do każdego dodatkowego miejsca).

Przy zakupie Seansu Prywatnego przez internet, doliczana jest opłata internetowa.

Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Już czas przejąć kino z całą paczką i doświadczyć jedynego w swoim rodzaju przeżycia. Do zobaczenia na filmowych seansach w kinach Helios, szczegóły dostępne są w Regulaminie.