Wydarzenia

Szczegóły

Poznaj nasze najnowocześniejsze sale!

Poznaj nasze najnowocześniejsze sale!

Helios Dream to nasz unikalny koncept, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

 

Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby rozsiąść się w kinie tak, jak na domowej kanapie? Teraz możesz to zrobić dzięki naszym superwygodnym, rozkładanym fotelom. Sam decydujesz jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z prawej strony fotela. Nie chcesz trzymać w rękach napoju bądź kubka z popcornem przez cały seans? Wrzuć je do holderów umieszczonych w podłokietnikach.

    

Ważne: w przypadku pytań związanych z użytkowaniem foteli, prosimy o kontakt z obsługą kina.

 

Nie wystarczy słyszeć film. Trzeba w film wniknąć.

To zapewni Dolby Atmos*!

Ten wyjątkowy system dźwiękowy przeniesie Ciebie w centrum akcji dzięki kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych nie tylko dookoła sali kinowej, ale także na jej suficie. Dodatkowe kanały dźwiękowe pozwalają precyzyjnie umiejscawiać efekty audio w przestrzeni sali kinowej tworząc trójwymiarową głębię dźwięku.

* szukaj filmów oznaczonych ikoną Dolby Atmos w repertuarze kina

 

Wyposażyliśmy sale Dream w nowoczesne projektory firmy Christie, które są przystosowane do wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 4K.

Właśnie dzięki temu będziesz mógł oglądać wyjątkowo realistyczny, nasycony bogactwem żywych kolorów obraz. To po prostu trzeba zobaczyć.

Za bilet na seans w sali Dream dopłacisz małą opłatę od regularnej ceny biletu (sprawdź cennik Twojego kina). To komfort na który stać każdego kinomana.

Jesteśmy pewni, że pokochasz oglądanie filmów w naszych salach Dream.