Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

27 sukienek

27 sukienek

Premiera:

Jane jest młoda, romantyczna i całkowicie pozbawiona egoizmu. Wielokrotnie była druhną, ale nic nie wskazuje na to, by ona sama miała wyjść za mąż.

P.S. Kocham Cię

P.S. Kocham Cię

Premiera:

Młoda wdowa w żałobie, pewnego dnia otrzymuje wiadomość od swojego zmarłego męża.

Rozmowy nocą

Rozmowy nocą

Premiera:

"Rozmowy nocą"...czyli o poszukiwaniu drugiej połówki. Związek jest jak jazda samochodem pod prąd. Nie wiadomo, komu uda się ujść z życiem.

Królestwo

Królestwo

Premiera:

Drużyna agentów rządu Stanów zjednoczonych wyrusza na misję, której celem jest zbadanie zbombardowanej bazy USA na Bliskim Wschodzie.

Królowie nocy

Królowie nocy

Premiera:

Nocne życie, nieczyste interesy, rosyjska mafia. Na tym tle rozgrywa się konflikt dwóch braci - menadżer nocnego klubu i uczciwego i wierzący w sprawiedliwość policjanta.

Pokuta

Pokuta

Premiera:

Film jest Adaptacją powieści Iana McEwana pt. "Pokuta". Akcja filmu toczy sie 4 lata przed wybuchnięciem 2 wojny światowej.

Wyspa dinozaura

Wyspa dinozaura / dubbing

Premiera:

Akcja filmu rozgrywa się na małej wulkanicznej wysepce leżącej na samym środku oceanu. To właśnie tu mieszka i pracuje uroczy, ale zwariowany Profesorek

Brzdąc

Brzdąc

Premiera:

Samotna matka zostawia noworodka na tylnym siedzeniu eleganckiego samochodu, licząc na to, że bogaci ludzie zapewnią maleństwu dostatnie wychowanie. Jednak samochód zostaje skradziony...

Cold Lunch

Cold Lunch

Premiera:

Historia trojga młodych mieszkańców Oslo. Christer jest nieszczęśliwym chłopakiem z dobrej dzielnicy. Heidi żyje w luksusowym mieszkaniu. Jest żoną Odda, który najchętniej chciałby się jej pozbyć…