Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

The Ring

The Ring / napisy

Premiera:

Rachel Keller, dziennikarka z Seattle, dowiaduje się o kasecie wideo, której obejrzenie rzekomo ma doprowadzić do śmierci. Sceptycznie nastawiona Rachel odnajduje kasetę i ogląda ją.

8 kobiet

8 kobiet

Premiera:

Środek zimy. Domostwo na odludziu. Osiem kobiet - żona, siostra, kochanka, córki, służące podejrzanych jest o zabójstwo pana domu. Każda ma motyw. Każda ma sekret. Jedna jest winna. Która?

Fotograf Wojenny

Fotograf Wojenny / napisy

Premiera:

Film dokumentalny poświęcony fotografowi wojennemu James'owi Nachtwey, człowiekowi uznawanego przez wielu za najlepszego w dziedzinie fotografii wojennej.

Poranek kojota

Poranek kojota

Premiera:

Kuba poznaje młodą piosenkarkę i jest nią zauroczony. Nie podoba się to ojcu dziewczyny, jak również jej chłopakowi.

Aimee i Jaguar

Aimee i Jaguar

Premiera:

Niezwykła historia romansu Żydówki i żony nazisty. W tle- Berlin rozdarty bombardowaniami, prześladowania, strach i śmierć

Nazwij to snem

Nazwij to snem

Premiera:

Film jest poetycką historią dojrzewania wrażliwego 12-letnego chłopca w mało poetyckim otoczeniu biednej dzielnicy Glasgow w latach 70.

Ghost Dog: Droga samuraja

Ghost Dog: Droga samuraja / napisy

Premiera:

Film opowiada historię czarnoskórego zawodowego zabójcy, żyjącego w nieokreślonym amerykańskim mieście. Ghost Dog uważa się za wasala Louiego, lokalnego gangstera, który uratował go w przeszłości…