Garfield 2

Garfield's A Tale of Two Kitties

  • Animacja
  • Czas trwania: 78 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: USA [2006]
  • Premiera: 26.07.2006 (Polska)

Reżyseria

Tim Hill

Scenariusz

Joel Cohen, Alec Sokolow

Obsada

Breckin Meyer, Billy Connolly, Ian Abercrombie , Roger Rees , Lucy Davis, Veronica Alicino , Lena Cardwell , Janet Carroll

Opis filmu

Garfield przybył... zobaczył... zwyciężył: Big Bena, Buckingham Palace, Scotland Yard oraz swoje nowe ulubione danie: paszteciki nadziewane mięsem (OK, to jeszcze nie lasagna, ale nie można mieć wszystkiego). Aby przygoda okazała się godna tak fenomenalnego kota, Garfield zamienił się miejscami z Księciem - królewskim kotem, który właśnie odziedziczył zamek. Teraz zamek należy do Garfielda - czy komuś należałby się bardziej?

W olbrzymiej posiadłości, którą Garfield nazywa teraz domem, kot traktowany jest po królewsku, łącznie z kamerdynerem i międzynarodowym zastępem czworonożnej służby i stronników. To życie na królewską miarę - nawet jeśli Garfield jest tylko księciem. W istocie jest on księciem najprawdziwszym, o czym świadczą jego łapy i pomruk.

Gorzej z głową, na której nosi koronę. Lord Dargis, następny w linii do przejęcia posiadłości w spadku, chętnie pozbawiłby Księcia (czyli Garfielda) sukcesji. A i Garfield przeczuwa, że ten lepszy, bardziej - mrau... - doskonały świat stanie na głowie, gdy przyjdzie pora na historię o dwóch kotach.