Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Czarownica 2” z ukraińskim dubbingiem!

„Czarownica 2” z ukraińskim dubbingiem!

Seanse filmowe w ukraińskiej wersji językowej to stały punkt naszego repertuaru. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na film „Czarownica 2”.

REZERWUJ / KUP BILET

Gdańsk – Helios Alfa
Чаклунка: Повелителька темряви
Чаклунка: Повелителька темряви / dubbing

Od lat: 7, Czas trwania: 119 min.
Produkcja: США [2019]

Zwiastun

Treść

Angelina Jolie ponownie zagości na ekranach kin Helios w roli jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya!

Debiutująca w 2014 roku historia Diaboliny – kobiety z sercem z kamienia, w mgnieniu oka zachwyciła tysiące widzów w Polsce i na świecie. Po pięciu latach „Czarownica 2” kontynuuje opowieść, ukazując skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną, a dorosłą już Aurorą. Bohaterki wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń.

Poza Angeliną Jolie na ekranie kinomani zobaczą ponownie Elle Fanning, Sama Riley'ego, Imelda Stauntona, Juno Temple'a i Lesley Manville'a. Ponadto do obsady dołączyli również: Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein oraz Chiwetel Ejiofor.

Serdecznie zapraszamy!