METALLICA: 72 Seasons – Global Premiere

Seans z Cyklu Helios na Scenie

  • Koncert
  • Czas trwania: 120 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2023]
  • Premiera: 13.04.2023 (Polska)

Reżyseria

Tim Saccenti

Scenariusz

-

Obsada

James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo

Opis filmu

Dołącz do globalnej rodziny Metallica w czwartek, 13 kwietnia, na ogólnoświatowym przedpremierowym odsłuchu najnowszej płyty zespołu!

Bądź jedną z pierwszych osób, które usłyszą nowy album zespołu - 72 SEASONS, dzień przed jego oficjalną premierą. Doświadcz muzyki na dużym ekranie z potężnym dźwiękiem przestrzennym podczas tego specjalnego wydarzenia, wyłącznie w kinach, tylko przez jedną noc.

72 SEASONS to długo oczekiwany 12 album studyjny Metallica. Pierwszy singiel „Lux Æterna” – ukazał się 28 listopada 2022 r. i wywołał duże zainteresowanie środowiska muzycznego na całym Świecie.

72 Seasons – Global Premiere będzie zawierać również ekskluzywne wywiady z zespołem Metallica. Muzycy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat pochodzenia i historii stojących za piosenkami oraz towarzyszącymi im teledyskami do każdego utworu na albumie. To niepowtarzalna okazja dla fanów by na jedną noc w pełni doświadczyć 72 SEASONS.

Tego wieczoru mamy dla Was kilka niespodzianek, których nie możecie przegapić! Z niecierpliwością czekamy na powitanie Was w tę historyczną noc w kinach HELIOS.

KAŻDY WIDZ POKAZÓW „METALLICA: 72 SEASONS – GLOBAL PREMIERE” W KINACH HELIOS OTRZYMA PAMIĄTKOWY BILET W FORMIE POCZTÓWKI.

Cennik:
8 dni i więcej: 31,90 zł
1-7 dni przed seansem: 37,90 zł
W dniu seansu: 40,90 zł