Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Jackass / 3D

wersja Dolby Digital 3D

  • Komedia
  • Akcja
  • Czas trwania: 94 min.
  • Produkcja: USA [2010]
  • Premiera: 03.12.2010 (Polska)

Reżyseria

Jeff Tremaine

Scenariusz

Preston Lacy

Obsada

Johnny Knoxville jako Johnny Knoxville, Bam Margera jako Bam Margera, Steve-O jako Steve-O, Tony Hawk jako Tony Hawk, Chris Pontius jako Chris Pontius, Ryan Dunn jako Ryan Dunn, Preston Lacy jako Preston Lacy

Opis filmu

Film zrealizowany w najnowszej technologii 3D. To ekranizacja popularnego programu rozrywkowego MTV. Jackass realizowany był od 2000 roku To przede wszystkim dowcipy /często na granicy wulgarności/, kaskaderskie wyczyny, niebezpieczne wygłupy. Fani będą zachwyceni.