Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Niedziela i kino to znakomity duet - tym bardziej, że w weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W tym tygodniu zapraszamy na premierowe seanse filmu „Ad Astra” opowiadającego historię astronauty, który wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety…

Podczas weekendu odbędą się także przedpremierowe pokazy filmu „(Nie)znajomi”. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Ten wieczór wywróci ich świat do góry nogami!

Zapraszamy także na dramat historyczny „Piłsudski”. Jest rok 1901. Piłsudski po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami – żoną i kochanką…

W odpowiedzi na liczne sygnały płynące od Widzów, a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesłyszących w najbliższą niedzielę film ten zostanie wyemitowany także w wersji z napisami.

Na naszych ekranach zobaczyć można także najnowszy film Patryka Vegi - „Polityka”! Są produkcje, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Ten film najprawdopodobniej jest jednym z nich!

„To: Rozdział 2” to natomiast najnowsza adaptacja mistrza gatunku - Stephena Kinga. Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. „To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „To”.

Oczywiście polecamy także kino familijne! Najmłodszych widzów ucieszą premierowe seanse animacji „Angry Birds 2 Film”. Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

„Wyprawa Magellana” – kolejna propozycja dla dzieci – opowiada historię jednej z najbardziej ekscytujących przygód w historii: pierwszej podróży statkiem po całym świecie. Dokładnie w 500 lat po wyprawie, która zmieniła oblicze świata, na naszych ekranach pojawiła się animowana megaprodukcja, która zaskoczy, zachwyci i rozbawi.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!