Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Nie od dziś wiadomo, że niedziela i kino to znakomity duet. W naszym weekendowym repertuarze każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

Komedia „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem - to rozgrzewająca serce opowieść o tym, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa! Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu i ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali...

„Samsam” – nowość dla młodych kinomanów – zachęci do zwiedzania kosmosu i sięgnięcia gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Dołącz do Samsama i jego fantastycznych przyjaciół. Być może odkryjesz nową planetę lub dotrzesz tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak! „Scooby-Doo!” - pierwsza kinowa animacja z tym wesołym psiakiem w roli głównej - pokazuje początki jego wieloletniej przyjaźni z Kudłatym.

Na starszych widzów czeka także moc wrażeń! Russell Crowe w thrillerze „Nieobliczalny” powróci na nasze ekrany w roli człowieka, którego nie chcielibyście spotkać na ulicy! Thriller „Polowanie” to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów…

Do repertuaru kin Helios powróci także kolejna część kultowej serii - „Harry Potter i Więzień Azkabanu” – w ramach cyklu „Hity za 10 złotych”! Harry i jego przyjaciele, powracają do Hogwartu po przerwie letniej. W tym samym czasie z więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca - Syriusz Black!

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!