Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Niedziela i kino to znakomity duet - tym bardziej, że w weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W tym tygodniu zapraszamy na premierowe seanse filmu „1800 gramów” przedstawiającego pełną emocji historię kobiety, która poświęci wszystko, by walczyć o szczęście porzuconego dziecka, filmowej adaptacji powieści Stephena Kinga - horroru „Doktor Sen”, w której autor wrócił do bohaterów bestselleru „Lśnienie”, a także filmu biograficznego „Proceder” – opowieści o raperze Tomaszu Chadzie – chłopaku z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty.

Na naszych ekranach zobaczyć można także pierwszy pełnometrażowy film z polskimi influencerami w rolach głównych – „#Jestem M. Misfit”. Pewnego dnia, rodzice Julii decydują się na powrót do Polski. Dziewczyna będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole. Razem z Magentą - szkolną outsiderką, i Kubą - niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

Wielbicielom gry aktorskiej Billa Pullmana polecamy film „Ukryta gra”. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Aktorów Lindę Hamilton i Arnolda Schwarzeneggera możecie oglądać w ich ikonicznych rolach w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie” w reżyserii Tima Millera. Sarah Connor powraca, aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9. Jedyną nadzieją jest T-800.

Miłośników polskiego kina zapraszamy na seanse szeroko nagradzanego dramatu „Boże ciało”. Jest to historia dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii i pod nieobecność duchownego zaczyna pełnić posługę kapłańską.

Kryminał „Joker” w krótkim czasie podbił serca milionów widzów na całym świecie. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka, człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Najmłodszych widzów ucieszą seanse animacji „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powrócili w uroczej komedii science-fiction, która bawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!