Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju

  • Różne
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Polska [-]
  • Premiera: 14.01.2016 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Opis filmu

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza na przedpremierowy pokaz nowego cyklu programu pt. "Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju".

W każdym odcinku trzeciego sezonu, którego reżyserem jest Tomasz Knittel zobaczymy historię niezapomnianych polskich piosenek sprzed lat.
Opowiedzą o nich m.in. Halina Frąckowiak, Alibabki, Martyna Jakubowicz, Michał Bajor, Maciej Balcar, Tadeusz Drozda. Podczas spotkania w kinie posłuchamy "na żywo" wspomnień Marii Szabłowskiej, Alibabek, Tadeusza Drozdy i Edwarda Hulewicza."