Mikołajki w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

 • Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
 • Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
 • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
 • Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże, w weekend 06-08.12.2019 do naszego kina! Wspólnie będziemy świętować Mikołajki!
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy repertuar mikołajkowy z konkursami na salach i atrakcjami w holu naszego kina.

W piątek 6.12

w godzinach: 16:00 - 19:00
w holu kina będziemy gościć:

 • "Manufakturę słodkości "Bonominka" z którą wspólnie będziecie mogli zrobić swoje własne cukierki mikołajkowe.
 • wspólnie z "Mr balon" - będziecie mogli zrobić swoje zwierzątka z balonów, a także nabyć mikołajkowe baloniki z helem.

W sobotę 7.12

 • w godzinach 10:00-14:00 - "Akademia Edukacyjna" pokaże jak wygląda programowanie robotów.
 • w godzinach 10:00-16:00 - "Szkoła Językowa Master" zagra z wami w gry językowe i umili czas malowaniem buziek.
 • w godzinach 10:00-16:00 - "Mr balon" - umili czas robieniem zwierzaków z balonów, będziecie mogli również nabyć mikołajkowe baloniki z helem.

W niedzielę 8.12

 • w godzinach 10:00-14:00„Akademia Edukacyjna” pokaże jak wygląda programowanie robotów.
 • w godzinach 12:00-16:00 z „Fotobudką 3.2.1.Photo” będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie mikołajkowe w śmiesznym przebraniu.

Podczas weekendu mikołajkowego czas na holu umili również bajkowy kącik, w którym będziecie mogli zrobić swoje własne ozdoby choinkowe, świąteczne malowanki i wycinanki. Nie zabraknie również zabawy z Kołem fortuny, podczas której każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę filmową.

Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ze słodkościami

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Zapraszamy!

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry