Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Limit miejsc w sali kinowej

Limit miejsc w sali kinowej

Dzięki biletom z dopiskiem "Certyfikat Covid" możemy zwiększyć liczbę dostępnych miejsc.

Drodzy Widzowie,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. podczas seansu nie możemy zaoferować naszym Widzom wszystkich dostępnych miejsc w naszych salach kinowych - obowiązuje nas limit 50% foteli.

Możemy jednak zwiększyć liczbę miejsc dostępnych dla Widzów powyżej tego limitu, dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą: jeśli jesteście osobami posiadającymi Unijny Certyfikat COVID, podczas transakcji zakupowej wybierzcie bilet z dopiskiem "Certyfikat Covid".

Ta prosta i dobrowolna czynność pozwoli szerszej grupie widzów zgodnie z prawem obejrzeć film i wybrać dowolne miejsce w obrębie całej sali. Równocześnie pragniemy podkreślić, że nie skanujemy ani nie zbieramy żadnych informacji zawartych w certyfikatach.

Dziękujemy, że z nami jesteście!
Zespół sieci kin Helios