Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Lutowe seanse Kina Kobiet

Lutowe seanse Kina Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na lutowe pokazy Kina Kobiet z filmem „Wyjdź za mnie”.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Opole – Helios Solaris
WYJDŹ ZA MNIE
WYJDŹ ZA MNIE / napisy

Od lat: 13, Produkcja: USA [2022]

Zwiastun

Treść

Drogie Panie, 16 lutego widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy „Wyjdź za mnie” - komedię romantyczną pełną piosenek Jennifer Lopez. To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych. Ona jest sławna, a on jest „szarym człowiekiem”. Gorąco polecamy!

W lutym zapraszamy w sukniach ślubnych. Zróbmy sobie wielkie wesele bez pana młodego!

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Gwarantujemy niezapomniane emocje w babskim towarzystwie!

Dziewczyny, do zobaczenia 16 lutego!

Zaczynamy o godz. 18:00.

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową. Baw się razem z nami i wygrywaj nagrody!

Sprawdź szczegóły w swoim kinie: