Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zmieniamy się na lepsze!

Zmieniamy się na lepsze!

Rozpoczynamy remont naszego kina!

Szanowni widzowie rozpoczynamy renowacje naszego kina. W tym miejscu będziemy Państwa informować o planowanych pracach.
Za wszystkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Już dziś zapraszamy do odnowionego foyer kina, nowej Cafe Helios.

Trwają jeszcze prace nad połączeniem kina z CH Solaris, będziemy informować o kolejnych etapach.

Już niedługo zaprosimy Państwa do odmienionego wnętrza.

 

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu w pobliżu kina Helios Opole i CH Solaris.

Trwa przebudowa pl. Kopernika, w wyniku której powstanie parking podziemny na 300 aut, zrewitalizowany zostanie sam plac oraz rozbudowane CH Solaris.

Nasze kino również szykuje się do rewitalizacji. Już niedługo zmienimy się i zaprosimy Państwo do zupełnie nowych wnętrz.

W związku z tym zmieniona zostanie organizacja ruchu pieszych wzdłuż ulic: ul. Oleskiej oraz ul. Żeromskiego.