Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

SNAKE EYES. Geneza G.I.Joe. / napisy

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Science-Fiction
  • Akcja
  • Czas trwania: 121 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA/Kanada [2021]
  • Premiera: 23.07.2021 (Polska)

Reżyseria

Robert Schwentke

Scenariusz

Evan Spiliotopoulos

Obsada

Samara Weaving, Henry Golding, Andrew Koji

Opis filmu

Spin-off serii G.I. Joe opowiający o jednej z postaci występującej w poprzednich filmach serii znanym jako Snake Eyes. W filmach z serii G. I. Joe grał go Ray Park ("X Men").

Pomysł na filmy i seriale o elitarnej jednostce wojskowej G. I. Joe wywodzi się z popularności zabawek firmy seria oparta jest na popularnych zabawkach firmy Hasbro.