Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Mikołajki w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

  • Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
  • Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
  • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
  • Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże, w weekend 06-08.12.2019 do naszego kina! Wspólnie będziemy świętować Mikołajki!
 Specjalnie dla Was przygotowaliśmy repertuar mikołajkowy z konkursami na salach i atrakcjami w holu naszego kina.

Mikołaj w towarzystwie śnieżynek, czekać będzie na Wasze listy w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 -13:00 - będzie miał ze sobą pełen wór prezentów! Zastanówcie się, czego tak naprawdę potrzebujecie dla siebie lub dla swoich bliskich. Święta to czas magiczny więc wszystko się może zdarzyć!

Szkoła Żak podczas oczekiwania na mikołajkowe seanse 6 i 7 grudnia umili Wam ten czas spędzony w naszym kinie. Zawsze łączą przyjemność z praktyką, w związku z tym zapraszają wszystkich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkoły Żak przy stoisku. Natomiast na najmłodszych widzów czekać będą balonowe zwierzaki, kolorowe makijaże, upominki i świetna zabawa!

Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn zaprasza do wspólnej aktywności fizycznej! Specjaliści w dziedzinie piłki nożnej i treningu dla najmłodszych zaprezentują swoje umiejętności, proponując ćwiczenia z piłką. Zachęcamy do wspólnej zabawy pod czujnym okiem trenerów z Akademii i wspólnego zdjęcia ze Stomilkiem.

W kąciku artysty znajdziecie szablony do wyklejenia, kolorowanki do malowania, puzzle do układania. A to wszystko będziemy tworzyć dla naszego Mikołaja, który za każdą pracę wręczy Wam upominek.

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Zapraszamy!

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry