Wydarzenia

Szczegóły

Dzieci też mają SUPERMOCE!

Dzieci też mają SUPERMOCE!

Najnowsza akcja stworzona przez naszą sieć, objęta honorowym patronatem Unicefu, ma za zadanie przypomnieć najmłodszym, że superbohaterów spotykamy nie tylko na wielkim ekranie, ale też na co dzień, tuż obok, a wielkie moce odnajdziemy w każdym z nas!

Sztuka pomagania wyrażona przez rysunki brzmi pozytywnie już na starcie. Czerwcowa wizyta w kinie może się wiązać nie tylko z hitami filmowymi, ale też z chęcią niesienia pomocy i świadomością, że warto być superbohaterem na co dzień!

Od 10 czerwca najmłodsi widzowie podczas rodzinnych wypraw do naszych kin otrzymają zestawy kredek w kolorach: niebieskim, żółtym, białym oraz czerwonym, a także naklejki przypominające o akcji „Dzieci też mają supermoce” (dostępne do wyczerpania zapasów). Narodowe barwy Ukrainy i Polski posłużą do wyczarowania dzieł sztuki bazujących na wyobraźni maluchów.

Wybrane prace wyłonione w konkursie plastycznym „Sztuka pomagania” znajdą się na opakowaniach heliosowego popcornu z początkiem nowego roku szkolnego, a ich widok z pewnością ucieszy każdego kinomana – bez względu na wiek czy narodowość. Małe dzieła sztuki stanowić będą symbol dziecięcej przyjaźni, która nie zna granic.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!Nagrody dla zwycięzców konkursu także wpisują się w słowo SUPER! To aż 30 pakietów na rodzinną wizytę w Parku Rozrywki Energylandia i ogrom filmowych gadżetów. Tak niewiele potrzeba, by wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych superbohaterów!