Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wygraj wyjazd marzeń do Disneyland® Paris!

Wygraj wyjazd marzeń do Disneyland® Paris!

Opisz Twój wymarzony dzień spędzony z ulubionym bohaterem Disney® podczas rodzinnego pobytu w Disneyland® Paris.

Wybierzemy najbardziej kreatywne zgłoszenie, które nagrodzimy rodzinną wycieczką do Disneyland® Paris dla maksymalnie czterech osób.

Konkurs trwa od 2 do 17 marca 2019 roku.

 

 

Zwycięzcy będą mieli szansę przeżyć niezapomniane chwile w miejscu, gdzie magia staje się rzeczywistością!     

Spraw, by Twój pobyt był jak z bajki, zatrzymując się w jednym z naszych magicznych Hoteli Disney®. Poznaj 2 Parki Disney®, w których ponad 50 atrakcji, niesamowite pokazy, olśniewające parady, niezapomniane spotkania z bohaterami Disney® oraz odlotowe chwile o każdej porze roku sprawią, że cała rodzina będzie się świetnie bawić. To nie wszystko! Gdziekolwiek jesteś w Disneyland® Paris, znajdziesz prawdziwie magiczne posiłki, a wieczory spędzone w tętniącej życiem Disney Village® sprawią, że z łatwością znajdziesz coś wyjątkowego dla całej rodziny.

Czekają na ciebie bajeczne przeżycia do zapamiętania… długo i szczęśliwie!

Pakiet obejmuje:

  • 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disney® - Disney’s Sequoia Lodge.
  • Bilety wstępu do 2 Parków Disney® ważne 3 dni.
  • Vouchery na jedzenie na cały pobyt.

Szczegóły pobytu:

  • 3 dni i 2 noce w pokoju typu Standard Room dla maksymalnie 4 osób.
  • Nagrodę można zrealizować przez rok od ogłoszenia wyników, w zależności od dostępności pokoi.
  • Przynajmniej jedna osoba w grupie musi być pełnoletnia.
  • Nazwa restauracji, w której spożywane będą posiłki podana będzie na voucherze. Vouchery mogą być realizowane zgodnie z godzinami otwarcia danej restauracji.
  • Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.