Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Kinie Helios Konin.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

18 września - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „(Nie)znajomi".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU
W nawiązaniu do roku szkolnego zapraszamy Panie ubrane na biało-granatowo (najlepiej jeszcze w trampkach
i białym podkolanówkach).

Dzięki uprzejmości najstarszej i najlepszej dyskoteki w Koninie, Klubowi ART, Nasze Panie będą mogły skosztować wybornego trunku.

Zapraszamy Panie na degustację pizzy z Pizzerii Quatro.

O oprawę graficzną zadba OMG PHOTO.

Przed pokazem i seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług Naszych Partnerów, już od godziny 17:30 w holu kina:

  • PROJEKT ZDROWIE Przygotuje dietetyczny poczęstunek. 

  • AVON Konsultantki służyć będą radami oraz przedstawią najciekawsze produkty z najnowszej oferty.
  • YASUMI MEDESTETIC – zapozna zainteresowane Panie z ofertą swoich usług oraz wręczy upominek.
  • COSINUS - przedstawi swoją ofertę.
  • STREFA SPORT&FITNESS – przedstawi ofertę siłowni i przeprowadzi analizę składu masy ciała

Lista sponsorów i nagród, które będzie można wygrać podczas konkursów:

Dziewczyny, widzimy się 18 września!

Ceny biletów za osobę:

  • Bilet Normalny - 25,50* zł
  • Bilet Grupowy - 21,00* zł (przy zakupie min. 15 biletów)

Cena dla każdego uczestnika.

*Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji. Na cenę wejściówki na Kino Kobiet składa się cena Biletu Kino Kobiet oraz cena vouchera Kino Kobiet.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

                

Seans do góry

(Nie)znajomi

(Nie)znajomi
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Konin – Helios

  • Od lat: 15, Czas trwania: 103 min.
  • Produkcja: Polska [2019]

Reżyseria

Tadeusz Śliwa

Scenariusz

-

Obsada

Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska

Opis filmu

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage