Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Ukryta gra” – zapraszamy na film i wyjątkowy konkurs!

„Ukryta gra” – zapraszamy na film i wyjątkowy konkurs!

Z okazji najnowszej produkcji Watchout Studio – „Ukryta gra” przygotowaliśmy dla Was filmowy konkurs! Na zwycięzcę czeka unikalna wycieczka po nieznanych zakamarkach PKiN w Warszawie oraz spotkanie z laureatem Oscara - Allanem Starskim!

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

W związku z tą wyjątkową premierą przygotowaliśmy konkurs dla fanów kinematografii oraz trzymających w napięciu scenariuszy z historią w tle. Jest o co walczyć – laureat z osobą towarzyszącą będzie miał możliwość zwiedzenia niedostępnych na co dzień pomieszczeń Pałacu Kultury i Nauki ze zdobywcą Oscara, autorem scenografii filmu - Allanem Starskim! Aby wygrać, wystarczy w dniach 1-17 listopada br.  kupić bilet na film „Ukryta gra” w wybranym kinie Helios oraz w kreatywny sposób opisać kontynuację sceny filmu opublikowanej na stronie konkursy.helios.pl.

Twój ruch może zmienić historię. Zdecyduj, jak potoczy się szpiegowska rozgrywka!