Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wygraj kurs prawa jazdy z Heliosem i Turbo!

Wygraj kurs prawa jazdy z Heliosem i Turbo!

Dla miłośników serii Szybcy i Wściekli przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest kurs prawa, jazdy ufundowany przez naszego partnera Szkołę Jazdy Turbo Rutecki z Konina.

Zasady konkursu:

  1. Odwiedź kino Helios w Koninie i kup bilet na seans „Szybcy i Wściekli: Hobbs i Show”.
  2. Wykonaj zadanie konkursowe polegające na stworzeniu projektu auta treningowego w oparciu o szablon załączony u dołu strony (maska i bok samochodu). Projekt musi nawiązywać do któregoś z poniższych tematów: Kina Helios, Szkoły Jazdy Turbo Rutecki lub serii filmów Szybcy i Wściekli (można wykorzystać wszystkie trzy elementy, dwa lub tylko jeden wybrany)
  3. Do 22 sierpnia 2019 r. prześlij zdjęcie/projekt w dobrej rozdzielczości wraz ze zgłoszeniem konkursowym oraz skanem/oryginałem biletu na adres mailowy konin@helios.pl lub dostarcz osobiście do biura kina Helios przy ul. Paderewskiego 8 w Koninie.

Szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu. Pytania dodatkowe prosimy kierować na adres konin@helios.pl

Wyniki ogłosimy do 30 sierpnia 2019 roku. Czekamy na Wasze zgłoszenia, do dzieła!

Partner: