Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Dokąd polecisz na latającym dywanie? Konkurs z „Aladynem”!

Dokąd polecisz na latającym dywanie? Konkurs z „Aladynem”!

W związku z premierą filmu „Aladyn” mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać fantastyczne nagrody.

Masz latający dywan. Dokąd polecisz? Odpowiedz na pytanie konkursowe, swoją kreatywną odpowiedź wraz z danymi wyślij na adres: aladyn@helios.pl i wygraj odlotowe nagrody.

Nagrodą główną jest voucher od Wakacje.pl o wartości 12 300 zł brutto. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest hulajnoga elektryczna firmy Frugal, model Dynamic, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma hulajnogę elektryczną firmy Frugal, model Twist. Ponadto każda z tych trzech osób otrzyma zestaw filmowych gadżetów*.

Konkurs trwa od 24 maja do 16 czerwca, a już 21 czerwca ogłosimy zwycięzców!
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Guy Ritchie za kamerą? Nie będzie miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna (Mena Massoud), który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah.

Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

* zestaw gadżetów składa się z: podkładki pod myszkę, torby, notesu i koca.

Partnerzy: