Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Samsara

Samsara

Premiera:

"Samsara" to rodzaj półtoragodzinnej etiudy filmowej. To podróż przez dziką przyrodę, starożytne cywilizacje do współczesności. Tylko obraz i dźwięk... ale to wystarczy by się zachwycić.

Samson

Samson / napisy

Premiera:

Epicka opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli.

Sanatorium pod Klepsydrą

Sanatorium pod Klepsydrą

Premiera:

Józef przyjeżdża do Sanatorium pod Klepsydrą, prowadzonego przez doktora Gotarda, gdzie przebywa jego zmarły ojciec, przywrócony do życia, lecz przeniesiony w inny wymiar czasu…

Sanctum

Sanctum / 3D

Premiera:

Historia podwodnej ekspedycji 15 nurków, którzy postanawiają eksplorować system podwodnych jaskiń. Zaskakuje ich sztorm, który sprawia, że wyjście z jaskini zostaje zawalone, a nurkowie uwięzieni…