Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Persona

Persona

Premiera:

Historia fragmentu życia aktorki, która po jednym z przedstawień przestała mówić. Trafiła do szpitala skąd następnie została wysłana nad morze wraz z jedną z pielęgniarek.

Goldfinger

Goldfinger

Premiera:

Obserwując przestępcę zajmującego się szmuglerstwem złotego kruszcu, Agent 007 odkrywa spisek mający na celu uszczuplenie rezerw złota znajdujących się w Fort Knox…

Ogniomistrz Kaleń

Ogniomistrz Kaleń

Premiera:

Akcja filmu rozgrywa się w okresie walk LWP i aparatu bezpieczeństwa ze zbrojnymi oddziałami ukraińskimi oraz z polskim podziemiem antykomunistycznym po 1945 roku.

Niewinni czarodzieje

Niewinni czarodzieje

Premiera:

On - to młody lekarz sportowy. Ona - to dziewczyna spotkana przypadkowo w lokalu muzycznym. Nic bliższego o niej nie wiadomo. Ta para spędza ze sobą noc, prowadząc swoistą grę miłosną na miny i pozy.

Krzyżacy

Krzyżacy

Premiera:

Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza. Najbardziej kasowy film w historii polskiego kina.

Do widzenia, do jutra

Do widzenia, do jutra

Premiera:

Jacek jest reżyserem studenckiego teatrzyku w Gdańsku. Spotyka Margueritte, córkę zagranicznego konsula. Zaprasza ją na tenisa i odtąd zaczynają regularnie się spotykać…

Zezowate szczęście

Zezowate szczęście

Premiera:

Pechowe życie Jana Piszczyka, który za wszelką cenę chciał dostosować się do aktualnych warunków politycznych, a to wpędza go w ciąg niekończących się przygód.