Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Wesele

Wesele

Premiera:

Mistrzowska adaptacja dramatu Stanisława Wyspiańskiego, dokonana przez Andrzeja Wajdę.

Trzeba zabić tę miłość

Trzeba zabić tę miłość

Premiera:

Magda i Andrzej nie dostali się na studia. Ona rozpoczyna pracę w szpitalu jako salowa. On rozpocząć życie z Magdą, ale nie może znaleźć pracy…

Mechaniczna pomarańcza

Mechaniczna pomarańcza / napisy

Premiera:

Historia Alexa DeLarge, młodego, inteligentnego człowieka z dobrze ułożonej rodziny, a zarazem przestępcy, gwałciciela i zbrodniarza, który kieruje małą grupą młodych przestępców.

Pociąg

Pociąg

Premiera:

"Pociąg" to najlepszy polski film roku 1960 wg. "Filmu". Został nagrodzony na festiwalu w Wenecji,a Lucynna Winnicka otrzymała wyróżnienie za swoją kreację.

Pan Wołodyjowski

Pan Wołodyjowski

Premiera:

Widowiskowa ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza zrealizowana z wielkim rozmachem i olbrzymim nakładem środków finansowych.

Lalka - GR

Lalka - GR

Premiera:

Adaptacja powieści Bolesława Prusa. Historia zamożnego kupca warszawskiego Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej.