Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Jestem na tak

Jestem na tak

Premiera:

Tytułowy bohater (Jim Carrey) postanawia odpowiadać na wszystko ""tak"" przez okrągły rok. Film jest oparty na pamiętniku Danny'ego Wallace'a.

Cztery gwiazdki

Cztery gwiazdki

Premiera:

Jak odwiedzić każdego z rozwiedzionych rodziców młodej pary w czasie świąt Bożego Narodzenia? Tym bardziej, że są to aż cztery nowe rodziny…

Liverpool

Liverpool

Premiera:

Farrel, pięćdziesięcioletni mężczyzna, po latach spędzonych na morzu wraca do domu, by odwiedzić matkę, o ile ta jeszcze żyje...

Wielki Stach

Wielki Stach

Premiera:

Stan wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że za zdefraudowanie sporej sumki trafi za kratki...

Jezus Chrystus Zbawiciel

Jezus Chrystus Zbawiciel

Premiera:

Na pustej scenie, oświetlonej jednym reflektorem, pojawia się samotny Kinski, który recytuje swój własny tekst - "Jezus Chrystus Zbawiciel".

Zawodowcy

Zawodowcy

Premiera:

Al Pacino Robert De Niro jako Nowojorscy policjanci tuż przed emeryturą. Trafia im się ostatnia sprawa, która wydaje się mieć związek z prowadzonym przez nich śledztwem sprzed lat.

Wiosna 1941

Wiosna 1941

Premiera:

Historia znanej pianistki, która jako jedyna ze swej rodziny ocalała z Holocaustu. Po latach, przyjeżdża do Polski, aby zagrać koncert. Gdy przekracza próg sali koncertowej, odżywają wspomnienia.

Czyngis-Chan

Czyngis-Chan

Premiera:

Film planowany jako pierwsza część epickiej sagi o Temudżynie – legendarnym władcy stepów i wodzu Mongołów, znanym w historii jako Czyngis-chan.