Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Wątpliwość

Wątpliwość

Premiera:

Katolicka szkoła na Bronxie w 1964 roku. Pewna zakonnica zaczyna podejrzewać księdza, o to, że zbyt mocno interesuje się życiem pewnego ucznia.

Zamiana

Zamiana

Premiera:

Pewien poważny polityk zauważa, że traci swoją męskość wprost proporcjonalnie do utraty siły politycznej. Wreszcie staje się kobietą.

Drzazgi

Drzazgi

Premiera:

Opowieść rozgrywająca się współcześnie na Śląsku. Trzy nowele składające się na fabułę filmu, to historie o miłości, dojrzewaniu i przeznaczeniu...

Frost/Nixon

Frost/Nixon

Premiera:

Latem 1977 roku, emitowana przez amerykańską telewizję seria wywiadów Davida Frosta z Richardem Nixonem zgromadziła przed ekranami rekordową liczbę widzów.

Walkiria

Walkiria

Premiera:

Opowieść o grupie niemieckich oficerów szykujących spisek, którego celem jest zabójstwo Adolfa Hitlera...

Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły

Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły

Premiera:

Klasa II B jako zadanie domowe otrzymuje do napisania wypracowanie pod tytułem: “Kim zostanę, gdy dorosnę”. Dla Anusiaka, Konieczki, Maślany i Czesia będzie to miało ciekawe następstwa…

Wyznania zakupoholiczki

Wyznania zakupoholiczki

Premiera:

Becky niezwykle stresuje fakt, że nie na wszystko może sobie pozwolić. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji jest... robienie zakupów.

Bracia Karamazow

Bracia Karamazow

Premiera:

Nietypowa ekranizacja słynnej powieści Fiodora Dostojewskiego. Rzecz o polsko-czeskich odniesieniach i relacjach, a także sposobie widzenia świata...