Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Sanctum / 3D

wersja trójwymiarowa Dolby Digital 3D

  • Thriller
  • Dramat
  • Przygodowy
  • Czas trwania: 109 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2011]
  • Premiera: 04.02.2011 (Polska)

Reżyseria

Alister Grierson

Scenariusz

John Garvin, Andrew Wight

Obsada

Ioan Gruffudd jako Carl Hurley, Richard Roxburgh jako Frank McGuire, Rhys Wakefield jako Josh McGuire, Alice Parkinson jako Victoria, Christopher Baker jako J.D., Allison Cratchley jako Judes, John Garvin jako sierżant Jim, Sean Dennehy jako Pilot Chopper, Daniel Wyllie jako George

Opis filmu

Film opowiada historię podwodnej ekspedycji 15 nurków, którzy postanawiają eksplorować system podwodnych jaskiń u wybrzeży Australii. We wnętrzu jednej z nich zaskakuje ich ogromny sztorm, który sprawia, że wyjście z niej zostaje zawalone, a nurkowie uwięzieni.