Oferta pracy

Szczegóły

Jesteś studentem? Tryskasz energią i codziennie chcesz poznawać nowych ludzi? Mamy dla Ciebie wymarzoną pracę. Dołącz do nas!

Obsługa kina

Nr ref. 26/08/2016

Data dodania: 26 sierpnia 2016
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • obsługa kas biletowych
  • obsługa baru oraz kawiarni
  • dbanie o czystość obiektu, jakość projekcji i obsługi widza.

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • ukierunkowanie na klienta
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestnictwa w programie Multisport w okazyjnej cenie
  • możliwość awansu i rozwoju

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres marek.wolas@helios.pl lub bielsko@helios.pl